Tefeci Sitesi Tefeci.org

Tefeci Sitesi Tefeci.org

Bankalar ve benzer kuruluşlar acil para ihtiyacı ya da nakit sıkışıklığı yaşandığı dönemlerde çözüm bulmak amacı ile ilk başvurulan yerler olsa de kimi zaman bankaların hizmet verme aşamasında talep etmekte olduğu belli başlı özellikleri taşımayan kişilerin adı geçen yerlerden hizmet alma olanakları bulunmamakta olup bu sebeple de daha başka yerlerden kredi ya da senetle para almak için arayış içerisin girmektedirler. Bu noktada akla gelen yerler arasında en çok tercih edileni hiç şüphesiz tefeciler olmakta olup, pek çok kişi borç para almak için bir tefeci sitesi ararken  bu konuda en çok dikkat çeken online tefeci hizmeti tefeci.org olmaktadır.

Bankalar tarafından kredi alam talepleri geri çevrilmiş olan kişilerin çözüm yolu olarak gördüğü tefeciler arasında en çok kişinin başvuru yapıp çözüm olanağına ulaştığı yerlerden biri bahsedildiği gibi tefeci.net adresine sahip kuruluş olmaktadır. Anlatılmakta olan bu siteye ait detaylı bilgi vermek kullanıcılar için oldukça faydalı olacaktır.

  1. Bahsi geçen bu site üzerinden hizmet almak için başvuru yaptığımız zaman ilk aşamada bize belirtilmekte olan konu yapacağımız ödeme sürecine bağlı olarak tek senet ya da birden fazla senet yapma olanağımız bulunduğudur. Bu sayede yapmış olduğumuz her bir taksit ödemesinde senedimizi alarak kendimizi riskli olacak her süreçten koruma olanağı bulabilmekteyiz.
  2. Belirtilmesi gereken diğer bir konu ise tefecilik hizmeti vermekte olan bu sitenin belli durumlarda borç para vermek için bir teminat talep etmeleridir. Söz konusu olan bu teminat sürecine göre sahip olduğumuz bir evi, arabayı, arsayı ya da dükkanı ipotek ettirmemiz gerekebilmekte olup, bu durum kişiden kişiye farklılık göstermektedir.
  3. Belirtilmesi gereken bir diğer detay ise yine kişiden kişiye değişmekle birlikte adı geçen sitenin hizmet verme sürecinde belli başlı özelliklere sahip bir kefil talep etmesidir.

Anlatılmakta olan tüm bu özellikler dahilinde adı geçen sitenin yapmış olduğu uygulamalar, bankaların kredi verme süreçleri ile benzerlik göstermekte olup bu durum da tefeci.org sitesine dair duyulan güvenin artmasına sebep olmaktadır.

2 comments on “Tefeci Sitesi Tefeci.org
  1. Ferdi A. dedi ki:

    Acil nakit ihtiyacım var. bana ulaşırsanız sevinirim…

  2. Fikri dedi ki:

    Vakıfbank’ tan, İş Bankası’nda daha önce kullanmış olduğum kredimi kapatmak için kredi çektim. Ancak acil ihtiyacım oldu ve paranın 20000 tl’ sini kullandım. Şu anda İş Bankasındaki kredimi kapatamadığım için usulsüz kredi kullanmış durumda oluyorum. Bu sebepten, mesleki olarak sorun da yaşamamak için İş Bankasındaki mevcut kredimi kapatmak maksadıyla acilen 20000 tl ihtiyacım var. Komisyonu her ne kadar olacaksa ben bu 20000 tl karşılığında ayda 2750 tl’ ye kadar ödeme yapabilirim. İsterseniz aylık taksitlerle ödeyebilir yada bu kredimi kapattıktan 3 ay sonra komisyon tutarıyla birlikte takdim edebilirim. Buna göre senet düzenleyip işlem yapılabilir. Dediğim gibi aylık olarak ta 2750 tl’ ye kadar ödeme yapabilirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir