Acil Krediyi Hangi Bankadan Alabilirim?

Acil Krediyi Hangi Bankadan Alabilirim?

Acil durumlarda krediye ihtiyaç duyduğunuzda pek çok banka nakit sorunlarınıza çözüm sağlayabilmektedir. Bankaların her zaman hazır olarak bulundurduğu kredi ürünlerine başvuru yaparak siz de nakit sorunlarınızı çözebilirsiniz. Bunun için bankaların kredilerinin dikkatli bir şekilde incelenmesi gerekmektedir. Çünkü her bir kredinin özelliği birbirinden farklıdır. Temelde hangi durum için kullanılacağı karar verilen kredileri kullanmak her zaman daha avantajlı olmaktadır. Özellikle teknolojinin gelişmesiyle birlikte bankalara kredi başvurusu yapmak çok daha kolay bir hal almıştır. İnternet bankacılığı ve cep telefonu şubelerini kullanarak kredi başvurusu yaptığınızda sizden birtakım belgeler istenmektedir. Bu belgelerin elde edilmesiyle birlikte siz de hızlı bir şekilde bankalara gidebilir ve kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Acil kredilerin alındığı bankaların sayısı da son dönemlerde önemli bir artış göstermiştir. Bu bankaların hangisi olduğunu da bu yazımızda bulabilirsiniz.

bankalar

acil kredi veren bankalar

Acil Kredi Veren Bankalar

İş Bankası Anında İhtiyaç Kredisi
İş Bankası anında kredi kampanyasıyla özellikle Cem Yılmaz’lı reklam filmleriyle büyük yankı uyandırdı. Gerçekten de son dönemlerin en kolay alınan ve en avantajlı kredilerinden birisi olan İş Bankası ihtiyaç kredisi, İş Cep üzerinden başvuru kabul ediyor. Bununla birlikte İş Bankası internet şubesi ve İş Bankası bankamatiklerinden kredi başvurusunda bulunarak nakit sorunlarınızın üstesinden gelebilirsiniz. 15 bin TL’ye kadar alınabilen acil ihtiyaç kredisi, 12 ay vade ile de alınabiliyor. Bu kredinin faiz oranları da 1,52 olarak belirlenmiştir. Düğün, eğitim, tatil ve diğer ihtiyaçlarınızda acil kredileri sağlamak için İş Bankası ihtiyaç kredisine başvuruda bulunun.
Garanti Bankası Anında
Garanti Bankası özellikle konut kredilerinde çok hızlıdır. Acil konut kredisi almak isteyen kişiler Garanti Bankası’nı tercih edebilir. 100 bin TL’lik krediyi 120 ay vade ile veren Garanti Bankası 1,20 oranında faiz uygulamaktadır. Mortgage kredileri bakımından da zengin içeriklere sahip olan Garanti Bankası sizlerin ev hayalini tamamlamanızı sağlıyor.
TEB Anında İhtiyaç Kredisi
Cepte Teb hizmetleri ile en acil durumlarda sizlere nakit kredi sağlayan TEB, ihtiyaç kredisini 10 bin TL ve 24 ay vadeler ile verebilmektedir. 1,30’luk faiz oranlarıyla bu kredilerinizi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir