Arsa Tapunuzu Getirin Kredinizi Götürün

Arsa Tapunuzu Getirin Kredinizi Götürün

Her türlü ihtiyaca karşı kredi kullanımı sağlayan danışmanlık firmamız, size geniş ürün yelpazesi ile birlikte hizmet sunmaya devam ediyor. Günümüzde kredi kullandırmak için birçok yöntem kullanılır. Ancak, bu yöntemler sunulurken size en uygun şartları bulmak da zorlanıyor olabilirsiniz. İşte tam da bu sırada biz devreye giriyoruz. Gelin bu konularda siz kendinizi yormayın ve biz sizin için düşünelim. Kredi kullanmak istediğiniz tutar ve elinizde bulunan imkanlarınızı bize iletin. En uygun kredi yöntemini bulmak bize kalsın. Size hem danışmanlık yapalım, hem de kredinizi kullandıralım.

 ARSA İPOTEKLİ İHTİYAÇ KREDİSİ VERİLİR

Çok acil paraya ihtiyacınız var ise size birçok yöntem sunabiliriz. İhtiyaç kredisi, konut kredisi, teminat kredisi, senet karşılığı kredi, tapu karşılığı kredi gibi fırsatlarımız, müşterilerimize sunduğumuz yöntemlerden sadece birkaçı. Tabi bu kredi türlerinden hangisini kullanmanız gerektiği konusu talebiniz ve şartlarınız ile bağlantılı bir durumdur. Bu durumu örnekler ile açıklayalım isterseniz.

  • Hiçbir birikiminiz veya teminat olarak gösterebileceğiniz mülkünüz yok. Bu durumda, ya konut kredisi ya da ödeme koşullarına göre senet karşılığı kredi kullanabilirsiniz.
  • Mevcutta bir eviniz veya arabanız var. Uygun fiyata bir ev buldunuz ve yatırım amaçlı satın almak istiyorsunuz. Teminatlı kredi seçeneğimiz tam size göre.
  • Yıllarca arttırdığınız paralar ile bir birikim oluşturdunuz. Ama satın almak istediğiniz ev için bu birikim yetersiz kalıyor. Biraz maddi desteğe ihtiyacınız var. İhtiyaç kredisi bu durumlar için en ideal kredi türüdür.

“ Arsa tapunuzu getirin kredinizi götürün.” kampanyamıza ne dersiniz? Ailenizden kalan veya kendi imkanlarınızla geçmiş dönemde satın aldığınız arsanızı kredi kullanımında değerlendirmek ister misiniz? Nasıl mı? Danışmanlık firması olarak size güzel bir kampanya sunuyoruz: Arsa tapunuza kredi verilir!

Bu kampanyadan yararlanmak için ihtiyacınız olan belgeler ise; arsa tapunuz, kimlik ve irtibat bilgilerinizdir. Bu belge ve bilgiler ile danışmanlık firmamıza başvurmanız durumunda, kullanmak istediğiniz kredi tutarını sizin için temin edebiliriz. Kredinin detayları, aylık ödeme planı, vade ve komisyon gibi bilgi ve detaylar hakkında mutlaka bizimle irtibata geçin hemen size yardımcı olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir