Ön Ödemesiz Kredi Veren FİRMALAR ve BANKALAR

Ön Ödemesiz Kredi Veren FİRMALAR ve BANKALAR

2018 yılı itibariyle internet üzerinden yapacağınız kredi başvurularında çok dikkatli olmalı önden peşinat istemeyen firmalar ile iletişim kurunuz. Bu firmaların ön ödemesiz kredi kampanyalarından faydalanabilirsiniz.Acil nakit ihtiyaçları durumlarında akla gelen ilk yöntem kredi almak ile beraber bazı bankaların ya da bu işlemi yapmakta olan firmaların kredi verirken ön ödeme talep etmeleri gerçekten pek çok kişiyi zor durumda bırakmakta ve kredi alamaz hale getirmektedir. Zaten parasızlık ve borçluluk nedeni ile sıkıntıya girmiş olan kişilerden bir de ön ödeme beklemek işleri yokuşa sürmekten başka bir şeye yaramamakta ve bu durumdan nedeni ile mustarip olmuş pek çok kişi ön ödemesiz kredi verenler var mı diye arayış içine girmektedir.

Bu çerçevede ilk olarak bahsetmemiz gereken ön ödemesiz kredi veren bankalar olmak ile beraber genel olarak şunlardır;

Alternatif Bank, Akbank, Anadolu Bank, Burgan Bank, Cıtıbank, Denizbank, Fibabanka, QNB Finansbank, Garanti Bankası, HSBC Bank, Halk Bankası, ING Bank, İş Bankası, Kuveyt Türk Katılım Bankası,  OdeaBank, Pozitif Bank, En Para, Şekerbank, Türkiye Ekonomi Bankası, Türkiye Finans Katılım Bankası, Vakıf Bankası, Yapı Kredi ve Ziraat Bankası.


Bilgi ve iletişim: http://www.onodemesizkredi.com/


Söz konusu olan bu bankaların tamamından ön ödemesiz kredi alma imkanınız mevcut olmak ile beraber sahip olduğunuz şartlara göre daha farklı pek çok avantajdan da faydalanma imkanınız mevcut olacaktır.

Banka Harici Kredi Veren Kuruluşlar

Bunların dışında ön ödemesiz kredi alabileceğiniz banka harici yerler de bulunmaktadır. Bu yerlere genel olarak örnek verebileceklerimiz ise;

  1. Kredi danışmanlık firmalarını,
  2. İkrazatçı firmalar,
  3. Senetle kredi veren kişiler,
  4. Senetle kredi veren yerler,
  5. Faturalı hatta ek kredi veren telefon bayileri,
  6. Kredi veren kuyumcular,
  7. Biriktirme ve yardım sandıkları,
  8. Finans şirketleri,
  9. Faktöring firmaları,
  10. Kredi veren devlet kurumları ( KOSGEB gibi) ve

Bu yerler arasında kendimize en uygun ve en güvenilir olanları tercih ederek para sıkıntımızı çözebiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir