Kefilsiz Kredi Çekmek İstiyorum

Kefilsiz Kredi Çekmek İstiyorum

Bankaların çoğu kredi başvurusunda bulunan müşterilerinden kefil istemektedir. Kefilin yanında bazı bankalar teminat veya başka taleplerde de bulunabilmektedir. Bazı bankalar kefilsiz de kredi verebilmektedir. Kefilsiz kredi çekmek istiyorum diyenlerin bakacağı bankaların arasında Denizbank dikkat çekmektedir. Ancak Denizbank kefilsiz kredi kampanyası şu anda geçerli değildir. Kefil bulamayan ancak nakit sorunu yaşayan kişiler, aracı kurumlar sayesinde senetle veya komisyonla kredi alabilmektedir. Ev hanımları, öğrenciler, gelir belgesi olmayan kişiler, işsizler, emekliler ve durumu iyi olmasına rağmen kredi alabilmek için kefil bulamayan kişiler siz de kefilsiz kredi alabilirsiniz.

Kefilsiz Koşulsuz Kredi

kefilsiz masrafsız kredi com

kefilsiz masrafsız kredi com

Bunun için aracı kurumlar ile bir ön görüşme yapabilirsiniz. İhtiyacınız dahilinde yapılan ödeme planı sayesinde kefilsiz ve teminatsız nakit paranızı elden direkt olarak alabilir ve nakit sorunlarınızı çok kısa bir süre içerisinde çözebilirsiniz. Geçenlerde kefilsiz gelir belgesiz kredi başvurusunda bulunan bir öğretmen, acil nakit desteğini çözebilmek için senet kullanarak kredi almış ve ihtiyacını anında çözmüştür. Mesleği öğretmen olduğu için de kefil sorgusu dahi yapılmadan hızlı bir şekilde kredi verilmiştir. Mesleğiniz olmasa bile aylık gelir durumunuza göre senetle veya komisyon üzerinden kredi alabilirsiniz.Komisyonla kredi alırken farklı yöntemler uygulanabilir. Örneğin bankadan kredi alabilecek seviyedeyseniz fakat kredi sürecinde birtakım sorunlar çıktıysa aracı kurumlar burada devreye girmektedir. Alınan krediden de görüşme sırasında belirlenen komisyon ücreti hizmetkarşılığında alınmaktadır.

kefilsiz masrafsız kredi

kefilsiz masrafsız kredi

Kefilsiz Evraksız Kredi

 

Kefil olmadan kredi verebilen komisyoncular, bazen direkt olarak borçlu için bankalardan kredi almaktadır. Burada kredi sıfırda çıkartılmaktadır. Ödeme planında ve senette yer alan miktar kadar kredi çekildiğinde alınan komisyon oranları yüzde 5 veya 10 arasında değişmektedir. Bu artık çekilen kredi miktarına bağlıdır. Diğer yandan senetle kredi işlemlerinde de kefil istenmemektedir. Özellikle ev hanımları bu kredi türlerine son dönemlerde büyük ilgi göstermektedir. Çocuğu, eşi veya kendisi için talebinde bulunan ev hanımları bankaların yoğun evrak ve diğer şartnamelerinden dolayı kredi alamadığı için  veren senetçi veya komisyonculara yönelmektedir. Bu işlemlerden de gayet memnun kaldıkları her platformda belirtmektedirler. Ek bir işe sahip olan ev hanımları ise daha yüksek oranlarda kefilsiz kredi çekebilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir