Vakıfbank Nakite Taksit Fırsatları Nelerdir?

Vakıfbank Nakite Taksit Fırsatları Nelerdir?

Kullanılabilir nakit limiti yeterli olan, asıl ve ek kart sahipleri ve nakit para çekme şartlarına uygun olan müşterilerin faydalanabileceği nakite taksit kampanyası oldukça avantajlıdır. Bu kampanyadan herhangi bir ücret ya da komisyon ödemeden faydalanabilirsiniz. Online olarak taksitli nakit avans menüsünü kullanarak istediğiniz nakit miktarda para kullanabilirsiniz. Düşük faizlerle geri ödemesi yapılan bu kampanya 12 taksit için geçerlidir. Hiçbir sözleşme ya da protokol imzalanmadan başvuru yapabilirsiniz. Aylık % 2.02 faiz oranı olan nakde taksit avansına  31 Kasım 2016 tarihine kadar başvuru yapabilirsiniz.

Açık nakit çekim limitinize göre nakit ihtiyacınızı anında çözebilir ve uzun vadede düşük faizle zorlanmadan taksitleri ödeyebilirsiniz. Banka ile aranızda belirlediğiniz ödeme planınıza göre zamanında taksitler ödenmelidir. Zamanında ödenmeyen her taksit fatura ekstrenizde borç olarak yansıtılacaktır.

Vakıfbank World Card’ın Nakite Taksit İmkanları

Market, kasap, manav gibi tüm gıda ürünleri ve akaryakıt ürünlerinde yapacağınız alışverişlerde World kart kullanarak nakite taksit imkanlarından yararlanabilirsiniz. Her yaptığınız 100 TL alışverişlerde 10 TL tutarında World puan veren Vakıf bank avantaj sağlayabileceğiniz kampanyalar düzenlemektedir. Peşin ya da taksitlendirme yaptığınız tüm harcamalarınızı düşük faiz oranları ile taksitli ödeme yapılmasını sağlar. Worlcard ile yaptığınız nakit harcamalarınızı 12 taksitle ödeme imkanı tanır. Yeterli limitiniz varsa ve bankanın istediği şartları karşılıyorsanız nakde taksit imkanını kullanarak acil nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Bu kampanya 31 Ekim 2016 tarihine kadar devam etmektedir. Ayrıca Vakıf Bank ATM’lerinden 7/24 nakit avans çekmenizi sağlayan bu bu kart ile günlük 3000 TL’ye varan nakit çekebilirsiniz.

Nakite Taksit Faiz Oranları Nelerdir?

500 TL ve 1000 TL nakit için % 1.69, 3000 TL nakit için % 1.59 faiz oranı ve 5000 TL için ise % 1.49 faiz oranı uygulanan nakde taksit kampanyasına nakit limite sahip olan müşteriler başvuru yapabilmektedir.  Ödeme yaparken komisyon ya da ekstra bir ücret gerekli değildir. Şube, internet ve telefon bankacılığı ile başvuru yaptığınız bu kampanya ile nakit çekim limitinize kadar istediğiniz miktarda harcama yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir