Kredini Şimdi Al 3 Ay Sonra Öde

Kredini Şimdi Al 3 Ay Sonra Öde

Bankalar kredi vermiyor diyorsanız, bize ulaşmanız yeterli olacaktır. Biz kredinizi çekelim siz ödeyin sistemimizde, cidden zor durumda bulunan ve henüz bütçe ayarlamalarınızı yapamadığınız dönemlerde, kredini şimdi al 3 ay sonra öde imkanımızdan yararlanabilirsiniz. Üstelik tek yapmanız gereken, danışmanlarımız ile iletişime geçerek, kredi alma seçeneklerimizden size uygun olanları değerlendirebilirsiniz.Bankalar size, kredi vermezken size yardımcı olacak şirketler ile çalışmayı düşünebilirsiniz. Siz nasıl ödeme yapmak isterseniz, teklifinizi danışmanlarımıza sorarak, değerlendirmeyi ve bütçe ayarlamalarınızı yapabilirsiniz.

Bankalar neden kredi vermez?

Bankalar, yasal koşulları sağlamadığınız takdirde, borcunuzu ödeyeceğinize güvenmediği için kredi vermezler. Size finansal açıdan kredi verme değerlendirmelerini kredi notunuz üzerinden ve aylık sabit geliriniz olup olmadığından yaparlar. Yani zaten borcunuz için kredi çekmek isterseniz, borcunuz olduğu için kredi alamazsınız. Banka borcunuzu, bankadan borç alarak temizleyemezsiniz. Bu gibi zor durumlarda firmamızdan destek alabilirsiniz.

şimdi kredi zamanı

şimdi kredi zamanı

Kredi notu puanınız çok düşükse, aylık sabit bir geliriniz yoksa bankalardan kredi almanız neredeyse imkansız. Bu yüzden, diğer alternatif, yasal yolları denemelisiniz. Ödeme yapamayacağınızı bildiğiniz sistemlerle borç ya da kredi almanın, size hiçbir yararı olmayacaktır. Bu şekilde para bulduğunuzda, çok daha fazla borcun içerisine girersiniz. Bir noktadan sonra da, bütün çalışma hayatınız borç ödeyerek geçiyormuş gibi gelir. Gündelik hayatınızdan keyif almamaya başlarsınız. Bu yüzden, istediğiniz her şeyi yapabilmek için, doğru bütçe ayarlamaları yapmalı ve her şeyi sıraya koymalısınız. Ancak, öncelik mevcut borçlarınızdan kurtulmak olmalı.

Tüm kredi ihtiyaçlarınızda, ödeme kolaylıklarından yararlanmak için danışmanlarımız ile iletişime geçerek, size ve bütçenize en uygun krediye sahip olabilirsiniz. Üstelik, 3 ay sonra ödeme ile, kendinizi toparlayabilirsiniz. Bu sayede, hem borçlarınızdan kurtulursunuz, hem de bu süre zarfı içerisinde acil olan ihtiyaçlarınızı karşılarsınız. Bir ödeme planı yaparak da, kısa sürede tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak maddi refah düzeyine çıkarsınız. Kredi koşulları ile ilgili aklınıza takılan, merak ettiğiniz her şeyi danışmanlarımıza sorabilirsiniz.

5 comments on “Kredini Şimdi Al 3 Ay Sonra Öde
 1. Aslı dedi ki:

  Merhaba, 25000 ila 30000 TL ihtiyacım var, 2000 lira geri dönüşlü ödeyebiliriz. Senet karşılığı şirketimden ödeyebilirim. Yardımcı olabilecekler mail atabilir mi acaba ?

 2. ahmet dedi ki:

  acil 4 bin TL nakde ihtiyacım var. Ertelemeli kredi şeklinde sizden nasıl para alabilirim?

  • Özgür dedi ki:

   Devlet memuruyum, 3600 TL aylık gelirim var. 20 bin TL nakit ihtiyacı için kredi finansmanı isteğim var. Mailime bilgi atarsanız telefon numaramı paylaşabilirim

 3. FATMA MUHARREMOVA dedi ki:

  Bankayla 2-3 ay gecikmeli bir sıkıntım olmuştu. Borcum yok akabinde topluca kapattım ama daha rahat çalışabilmek için bir miktar paraya ihtiyacım var. Şartlarınız uyarsa değerlendirmek isterim. Bir süre bankadan para çekemeyeceğim için 10 000 TL gibi bir desteğe ihtiyacım olacak.

 4. recep şahin dedi ki:

  Esnafım acil 30 bin liraya ihtiyacım kredi kartlarını kapatmam gerekiyo banka kredi vermiyor yardımcı olur musunuz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir