Kredi Veren Özel ve Resmi Kurumlar

Kredi Veren Özel ve Resmi Kurumlar

Bazılarımız ev, araba, ihtiyaç kredisi için bankalara başvurduklarında, düşük kredi notu yüzünden kredileri onaylanmayabilir. Bunun için ne yapılmalıdır. Nereden kredi çekebilirim, diye sorulara, yanıt olarak bir kaç çaresi var. Devletin de izniyle bazı kuruluşlar vatandaşlara ev, araba, ihtiyaç kredisi imkanı sunmaktadır. Hemde yasal ve resmi. Kesinlikle kimse tefeciler mi? demesin. Tabi ki de hayır.

Banka Harici Kredi Veren Kuruluşlar

Mesela; OYAK, resmi ve yasal bir kurumdur. Bu tür kredi notu düşük insanları kredi sağlayan bir kuruluştur. Yada ev değil, ticari bir işletmeniz içi nakit bir ihtiyacınız mı var? veya yeni bir işletmemi kurmak istiyorsunuz KOSGEB kurumu da size kedi verebilir.

Kendi elemanlarına kredi desteği veren kurumlar da var. Ev, araba, ihtiyacı için kredi çekmek isteyenlere de İLKSAN Kurum da milli eğitim bakanlığına bağlı, memurlarına kredi imkanları sunmaktadır.

Banka dışı kredi veren resmi kurumlarla görüşünüz…

Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifleri gibi kurumlarda esnafların sıkıntıların da kredi desteği sunan diğer bir kurumdur.

KOÇ FİNANS  Kurumunda da kredi çekebilirsiniz, KOÇ FİNANS online sitesinden başvuruda bulunabilirsiniz. Özellikle taşıt kredisi konusunda uzmanlaşmış bir kurumdur. Başka bir büyük kurumdan bahsetmek gerekirse; MORTGAGE. Özellikle ev kredisi konusunda öncü bir kurumdur.


Kredi Veren Finans Şirketleri


 

para zamanı

para zamanı

MORTGAGE kurumudan ev kredisi talebinde bulunmak istiyorsanız, online sayfasından başvurabilir, 444 77 33 numaralı müşteri hizmetlerinden merak ettiğiniz tüm soruların cevabını bulabilirsiniz. Hem bu tür kurumlar kredi faiz oranları daha düşük oranlarda vermektedirler. Bankalar da onaylanmayan kredileriniz olduğu vakit, bu tür kurumlarından ihtiyacınız olan  kredi başvurularında bulunabilirsiniz. Hiç kuruma  üye olmadan özellikle alacağınız kurumlar, KOÇ FİNANS ve MORTGAGE dir.


Biz Kredinizi Çekelim Siz Ödeyin


 

Dediğimiz gibi bunlar resmi ve devletin izin verdikleri kurumlardır. Bunların dışında, kredi verilen yerlere dikkat edilmesin de yarar var. Yasa dışı olan işletmelerden kredi çekerken her zaman dikkatli olun. Çünkü insanları su istimal eden kişilerin de  olabileceklerini asla unutmayın. Belki düzgün çalışan yerler vardır, ama herkesin bu tür sıkıntıların dan yararlanmak isteyen insanlar da olabileceğini unutmayın.

6 comments on “Kredi Veren Özel ve Resmi Kurumlar
 1. bahar dedi ki:

  Çok acil 15000 tl ihtiyacım var bankalardan kredi alamıyorum çıkmıyor ve icralık durumum var bu konuda yardımcı olursanız sevinirim aylık gelirim 2300 TL aylık 1000 TL geri ödeme yapabilirim.

 2. bilal dedi ki:

  Merhaba ;

  30,000 tl lik kredi talebim olacaktır.
  Aylık 1,500 tl ödeyebilirim

 3. Oğuz ÖZDEMİR dedi ki:

  İyi çalışmalar çok acil 30000 TL ihtiyacım var devlet memuruyum aylık 1000 TL ödeyebilirim nakit sıkıntım nedeniyle ön ödeme yapmam mümkün değil ancak alacağım nakitten olabilir

 4. bülent dedi ki:

  İyi çalışmalar çok acil 35000 TL ihtiyacım var belediyede taşeron firmada çalışıyorum aylık 1000 TL ödeyebilirim nakit sıkıntım nedeniyle ön ödeme yapmam mümkün değil ancak alacağım nakitten kesebilirsiniz

 5. İsa dedi ki:

  Ben memurum 3600 TL maaşım var ama ebeveynlerimin hastane masrafı ve çocuğumun sünneti ekonomik gelir gider dengemi bozdu kredi kartlarıyla kredi kapatır hale geldim 90 ile 100 bin arası tüm borçlarımdan kurtulmak istiyorum.Bankaların 36 ay kuralı beni sıkıntıya soktu Bu birikmiş borçlarımı kapatıp balon ödeme veya esnek ödeme yapabilirim benim için sıkıntılı süreç 2016 sonuna kadar olan süreç en kısa 48 ay en fazla 60 ay gibi bir sürede tüm borçlarımı kapatabilirim.

 6. engin dedi ki:

  iyi günler

  Kocaeli İzmit’te devlet okulunda 16 yıllık öğretmenim. Yaklaşık 50.000 civarında borcum var farklı farklı yerlere. Bankalardan da kredi alamıyorum. kredi verme ile ilgili çalışmalarınız var ise sizden kredi almak isterim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir