Ummadığın Beklemediğin Yerden Para Gelmesi İçin Dua

Ummadığın Beklemediğin Yerden Para Gelmesi İçin Dua

Geçimizi sağlamak için maalesef ihtiyaç duyduğumuz en önemli etmen şüphesiz ki para. Maddi sorun yaşamamız peşi sıra manevi problemleri de taşıyor. Öyle ki bu nedenle sağlığını kaybeden binlerce insan var. Sizde bu aralar maddi sorunlar ile karşı karşıya kaldı iseniz, maaşınız ve çalışmalarınız yetersiz gelmeye başladı ise dua etmelisiniz. Yer gök dua üzerine ve iyi niyetle canı gönülden isterseniz maddi sorunlarınızdan kurtulabilir, ummadığınız yerden gelen paraya ulaşabilirsiniz.

Umulmadık Yerden Gelen Rızık Duası

‘’Allahumme innî es’elüke fethammübîne, ve nasran azîze ve safhan cemîle, bi hurmeti Fâtihatin, fütûhâtin, meftûhâtin, min ilmi ümmil kitêbi li dîniyyetin, ıttılâiyyetin alâ usûlihe fil ğaybi, Allâhu latîfun bi ibâdih. Yerzuku men yeşe’ ve hüvel kaviyyül azîz’’ duasını okuyabilirsiniz. Bunun dışında ise;

Bismillahirrahmânirrahîm.
1- Elhakümüt tekasür
2- Hatta zürtümülmekabir
3- Kella sevfe ta’lemun
4- Sümme kella sevfe ta’lemun
5- Kella lev ta’lemune ılmel yekıyn
6- Le teravünnelcehıym
7- Sümme leteravünneha aynelyakıyn
8- Sümme le tüs’elünne yevmeizin anin neıym 40 defa okuyabilirsiniz.

Son olarak para bulmak ve rızkınızın artması için;

Yâ Allahu, yâ Rabbi, yâ Hayyü, yâ Kayyûmü, Yâ Zel Celâli ve ikram. Es’elüke bismikel azîmil-a’zami Enterzukanî helâlen tayyiben Allahümme in kâne rızkunâ fissemâi enzilhu Ve in kâne fil ardi ezhirhu ve in kane ba’iden karribhu Ve in kâne kâriben yessirhü Ve in kâne kalîlen kessirhü Ve in kâne kesîren ihfazhü bilbereketi”

Belirttiğimiz duaları namaz kıldıktan sonra temiz ve abdestli olarak okumaya özen gösterin. Sabır ederek, en iyi niyetinizle dua etmeye devam edin. Unutmamalısınız ki duanız er ya da geç önemli olmaksızın karşılığı size gelecektir. Bir kere okuduktan sonra para bulamadım, rızkım artmadı diye okumayı bırakmamalısınız. Sabur duanın en önemli etmenlerinden birisidir. Çalışın elinizden geleni yapın ve Takdiri Allah’a bırakarak ara vermeden dualarınıza devam edin.

Acil Para Bulma Duası sayfamızdan konuyla ilgili diğer dualara bakabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir