Acil Para Arayanlara 10 Etkili Çözüm Yolu

Acil Para Arayanlara 10 Etkili Çözüm Yolu

Acil para arayanlara 10 etkili çözüm yolu! Acil nakite ihtiyacınız varsa, bunun yanı sıra uzun vade de gelir sağlayacak bir şeyler yapmak isterseniz, aradığınız her şeyi yazımızın içerisinde bulabilirsiniz. Önerilerimizden bir ya da bir kaçı mutlaka size uyacaktır. Çözüm yollarından dilediğinizi tercih ederek, bu zor durumdan kurtulabilirsiniz.

Acil para arayanlara 10 etkili çözüm yolu!

 1. İlk olarak çevrenizden borç almak. Fakat, bu çözüm elbette herkesin aklına gelecektir ve zaten böyle bir imkanı bulamadığınız için araştırma yoluna girmişsinizdir. Ancak, tanıdıklarınızdan borç alacağınız zaman, karşı tarafın da imkanlarını düşünerek hareket etmelisiniz. Örneğin, borcunuzu ödeyeceğiniz konusunda güven vermelisiniz. Borç almak için, ödeme yapamayacağınız tarihlerde, ödemeye yapamayacağınız miktarlarda söz vermek yerine, daha makul bir ödeme planı sunarak tanıdıklarınıza başvurursanız, size yardımcı olacaklardır.
 2. Bankalardan kredi çekmek. Bankalardan kredi çekebilmeniz için bir iş yerinde en az 6 aydır sigortalı olarak çalışıyor olmanız gerekir. Bunun yanı sıra, kredi verilemez, kara liste içerisinde yer almamalısınız. Bu koşulları sağlıyorsanız, bankalardan kredi alamazsınız.
 3. biz kredinizi çekelim siz ödeyin

  biz kredinizi çekelim siz ödeyin

  Bankalardan kredi almak için destek verenler. Kredi çekerken banka yeterli kredi notu puanınız olmadığı için kredi vermediğini belirtirse, bu konuda yardımcı olan, kredinizi biz çekelim siz ödeyin kişiler ile anlaşmak. Bu kişiler aynı zamanda komisyon karşılığı kredi verenler olarak da bilinmektedir. Sizin adınıza başvurunuzda etken rol oynayıp, kredi almanızı sağlarlar.

 4. Senetle borç para verenler. Senet karşılığı ihtiyacınız olan nakit parayı size tahsis edebilirler.
 5. Senetle kredi veren şirketler. Yine senetle kredi verenler gibi size yardımcı olabilirler. Talep ettiğiniz meblağın üzerine faiz oranı ekleyerek dilediğiniz miktarda kredi sağlayabilirler.
 6. Senetle para veren kuyumcular. Bu iş yerleri de, bankalardan kredi alamayan kişilere, senet karşılığında altın ya da nakit para sağlayabiliyorlar.
 7. İpotekle kredi. Belgelenebilir bir geliriniz bulunmuyorsa ve buna ek olarak sigortanız yoksa, bankalara sahip olduğunuz taşınmaz malları ipotek edebilirsiniz.
 8. Gayrimenkul satışı. Sahip olduğunuz gayrimenkulleri de acil satışına koyarak, ederinden bir miktar daha düşük fiyatlarda alıcı bulabilirsiniz. Fakat, böyle bir durum söz konusu ise ve kısa süre sonra toparlayacağınızı düşünüyorsanız, satış işlemi gerçekleştirmeden ipotekle kredi imkanını düşünmenizi tavsiye ederiz.
 9. Şirketlerden kredi almak. Son yıllarda, uzun zamandır birlikte çalıştıkları elemanlarına, bankalara gitmelerine gerek kalmadan kredi imkanı sunuluyor. Özel bir şirkette uzun zamandır çalışıyorsanız, şirket yetkilinize ya da finans bölümüne danışarak, böyle bir imkandan yararlanıp, yararlanmayacağınızı öğrenebilirsiniz. Üstelik küçük işletmeler de sevdikleri çalışanlara bu konuda ciddi yardımda bulunuyorlar.
 10. Evden yapılabilecek ek işler. Evden yapılarak para kazanmak isterseniz de, hangi konuda iş yapabileceğinize karar vermeniz gerekiyor. Bu çözüm her ne kadar ilk aşamada, yüklü miktarda nakit getirisi sağlamayacak olsa da, uzun vadede bakıldığında, tüm bütçenizi ayağa kaldırabilecek bir çözüm önerisidir. Toplu olarak, düzenli alacağınız işler ile bütçenizi toparlayabilir, hatta bir süre sonra para biriktirmeye bile başlayabilirsiniz.
acil para kazandıran işler

acil para kazandıran işler

Evden yapılarak para kazanılan işler arasında, evde nikah şekeri yapma, evde yemek yaparak para kazanma, evden ütü yaparak para kazanma, evden makale yaparak para kazanma gibi pek çok farklı sektörde iş imkanı var. Önemli olarak neyde yeteneğiniz olduğunu bilmeniz. Acil para arayanlara 10 etkili çözüm yolu için daha ayrıntılı bilgi almak isterseniz, yazımızın altındaki yorum bölümünden bize taleplerinizi iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir